Seeds Widgets (1.0.5) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Remove
cy: Symud

en: Link
cy: Dolen

en: Image
cy: Delwedd

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Text
cy: Testun

en: Files
cy: Ffeiliau

en: Block
cy: Bloc

en: Media
cy: Cyfryngau
