Seeds Widgets (1.0.5) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Image
el: Εικόνα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Text
el: Κείμενο

en: Files
el: Αρχεία

en: Block
el: Μπλοκ

en: Media
el: Μέσα

en: About
el: Περί

en: Tab: @title
el: Καρτέλα: @title
