Seeds Widgets (1.0.5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Remove
eo: Forigu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Add
eo: Aldonu

en: Text
eo: Teksto

en: Files
eo: Dosieroj

en: Block
eo: Bloko
