Seeds Widgets (1.0.5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: Image
et: Pilt

en: Add
et: Lisa

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Files
et: Failid

en: Block
et: Plokk

en: Media
et: Meedia

en: About
et: Programmist

en: Card
et: Kaart

en: Tab: @title
et: Sakk: @title

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
