Seeds Widgets (1.0.5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: Link
fi: Linkki

en: Image
fi: Kuva

en: Add
fi: Lisää

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Text
fi: Teksti

en: Files
fi: Tiedostot

en: Block
fi: Lohko

en: Tab
fi: Välilehti

en: About
fi: Tietoja

en: Card
fi: Kortti

en: Tab: @title
fi: Välilehti: @title

en: Widget Types
fi: Widgetin tyypit
