Seeds Widgets (1.0.5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Add
fil: Idagdag

en: Files
fil: Mga talaksan

en: Block
fil: Tipak
