Seeds Widgets (1.0.5) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Remove
gl: Quitar

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Add
gl: Engadir

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Files
gl: Ficheiros

en: Block
gl: Bloque

en: Media
gl: Medios

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Tab: @title
gl: Tabulador: @title
