Seeds Widgets (1.0.5) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Add
hr: Dodaj

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Files
hr: Datoteke

en: Block
hr: Blok

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis
