Seeds Widgets (1.0.5) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: Files
hu: Fájlok

en: Block
hu: Blokk

en: Media
hu: Média

en: Mobile
hu: Mobil

en: Tab
hu: Fül

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Card
hu: Kártya

en: Tab: @title
hu: Fül: @title

en: Desktop
hu: Asztali számítógép

en: View Mode
hu: Nézetmód

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.
