Seeds Widgets (1.0.5) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Add
is: Bæta við

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Text
is: Texti

en: Files
is: Skrár

en: Block
is: Blokk

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: About
is: Um

en: Tab: @title
is: Flipi: @title
