Seeds Widgets (1.0.5) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Remove
it: Elimina

en: Image
it: Immagine

en: Add
it: Aggiungi

en: Teaser
it: Anteprima

en: Text
it: Testo

en: Files
it: File

en: Block
it: Blocco

en: Tab
it: Scheda

en: Paragraph
it: Paragrafo

en: About
it: Informazioni

en: Tab: @title
it: Scheda: @title

en: Paragraphs
it: Paragrafi
