Seeds Widgets (1.0.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Remove
jv: Buwang

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Add
jv: Tambah

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Block
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani
