Seeds Widgets (1.0.5) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Desktop
kn: ಗಣಕತೆರೆ
