Seeds Widgets (1.0.5) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Text
ku: دەق

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Block
ku: بلۆک

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: About
ku: دەربارە
