Seeds Widgets (1.0.5) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Add
lv: Pievienot

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Files
lv: Faili

en: Block
lv: Bloks

en: Media
lv: Multivide

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Tab
lv: Cilne

en: About
lv: Par

en: Card
lv: Kartiņa

en: Tab: @title
lv: Cilne: @title
