Seeds Widgets (1.0.5) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Remove
mn: Устгах

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Add
mn: Нэмэх

en: Text
mn: Текст

en: Files
mn: Файлууд

en: Block
mn: Хавтан

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
