Seeds Widgets (1.0.5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: About
my: အကြောင်း
