Seeds Widgets (1.0.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Link
ne: लिङ्क

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Text
ne: अक्षर

en: Block
ne: ब्लक

en: Media
ne: मिडिया

en: About
ne: बारेमा
