Seeds Widgets (1.0.5) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Add
nl: Toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: CSV File
nl: CSV-bestand

en: Files
nl: Bestanden

en: Block
nl: Blok

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Card
nl: Kaart

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.
