Seeds Widgets (1.0.5) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Remove
nn: Fjern

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: Block
nn: Blokk
