Seeds Widgets (1.0.5) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Remove
pl: Usuń

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Add
pl: Dodaj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Text
pl: Tekst

en: Files
pl: Pliki

en: Block
pl: Blok

en: Tab
pl: Karta

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Card
pl: Karta

en: Tab: @title
pl: Zakładka: @title

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Use local images for reusable media.
pl: Wykorzystuje lokalne obrazy w mediach wielokrotnego użytku.
