Seeds Widgets (1.0.5) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Body
pt: Corpo

en: Remove
pt: Remover

en: Link
pt: Ligação

en: Image
pt: Imagem

en: Add
pt: Adicionar

en: Teaser
pt: Resumo

en: Text
pt: Texto

en: Files
pt: Ficheiros

en: Block
pt: Bloco

en: Tab
pt: Separador

en: About
pt: Sobre

en: Card
pt: Cartão

en: Tab: @title
pt: Separador: @title
