Seeds Widgets (1.0.5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Remove
ro: Elimină

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: Add
ro: Adaugă

en: Files
ro: Fișiere

en: Block
ro: Bloc

en: About
ro: Despre

en: Use local images for reusable media.
ro: Utilizați imagini locale pentru suporturi reutilizabile.
