Seeds Widgets (1.0.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Remove
sq: Hiq

en: Link
sq: Lidhje

en: Block
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione
