Seeds Widgets (1.0.5) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Remove
sr: Уклони

en: Text
sr: Текст

en: Files
sr: Фајлови

en: Block
sr: Блок
