Seeds Widgets (1.0.5) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Link
th: ลิงค์

en: Add
th: เพิ่ม

en: Text
th: ข้อความ

en: Media
th: สื่อ

en: Mobile
th: มือถือ

en: About
th: เกี่ยวกับ
