Seeds Widgets (1.0.5) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Link
ur: ربط

en: Image
ur: تصویر

en: Add
ur: شامل کریں

en: Text
ur: متن

en: Block
ur: بلاک
