Seeds Widgets (1.0.5) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: Link
vi: Liên kết

en: Image
vi: Ảnh

en: Add
vi: Thêm

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Text
vi: Văn bản

en: CSV File
vi: Tập tin CSV

en: Files
vi: Các tập tin

en: Block
vi: Khối

en: Media
vi: Phương tiện

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Desktop
vi: Màn hình nền

en: Tablet
vi: Bảng tính
