Seeds Widgets (1.0.8) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Remove
af: Verwyder

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Add
af: Voeg by

en: Block
af: Blok
