Seeds Widgets (1.0.8) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Link
ast: Enllaz

en: Image
ast: Imaxe

en: Add
ast: Amestar

en: Text
ast: Testu

en: Files
ast: Ficheros

en: Block
ast: Bloque
