Seeds Widgets (1.0.8) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Image
bn: ছবি

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: Block
bn: ব্লক

en: Media
bn: মাধ্যম

en: About
bn: সম্পর্কে
