Seeds Widgets (1.0.8) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Tab: @title
bo: ཤོག་བྱང་།@title
