Seeds Widgets (1.0.8) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Remove
bs: Ukloni

en: Image
bs: Slika

en: Add
bs: Dodaj

en: Teaser
bs: Sažetak

en: Text
bs: Tekst

en: Block
bs: Blok
