Seeds Widgets (1.0.8) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Remove
da: Fjern

en: Image
da: Billede

en: Add
da: Tilføj

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Text
da: Tekst

en: CSV File
da: CSV-fil

en: Files
da: Filer

en: Block
da: Blok

en: Tab
da: Fane

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Card
da: Kort

en: Tab: @title
da: Fane: @title

en: Widget Types
da: Typer af widgets
