Seeds Widgets (1.0.8) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Add
eu: Gehitu

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Block
eu: Blokea

en: About
eu: (r)i buruz
