Seeds Widgets (1.0.8) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Remove
fr: Retirer

en: Link
fr: Lien

en: Add
fr: Ajouter

en: Teaser
fr: Accroche

en: Text
fr: Texte

en: CSV File
fr: Fichier CSV

en: Files
fr: Fichiers

en: Block
fr: Bloc

en: Media
fr: Média

en: Tab
fr: Onglet

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Card
fr: Fiche

en: Tab: @title
fr: Onglet : @title

en: Desktop
fr: Ordinateur de bureau

en: View Mode
fr: Mode d'affichage

en: Tablet
fr: Tablette
