Seeds Widgets (1.0.8) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Remove
gu: લોપ

en: Link
gu: કડી

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Text
gu: લખાણ

en: About
gu: વિશે
