Seeds Widgets (1.0.8) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: Link
he: קישור

en: Image
he: תמונה

en: Add
he: הוספה

en: Teaser
he: תקציר

en: Text
he: טקסט

en: Files
he: קבצים

en: Block
he: בלוק

en: Media
he: מדיה

en: Tab
he: לשונית

en: About
he: אודות

en: Card
he: קלף

en: Tab: @title
he: לשונית: @title
