Seeds Widgets (1.0.8) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Link
hi: कड़ी

en: Image
hi: चित्र

en: Add
hi: जोड़ें

en: Teaser
hi: टीज़र

en: Text
hi: लेख

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Media
hi: मीडिया

en: About
hi: के बारे में

en: Card
hi: कार्ड
