Seeds Widgets (1.0.8) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Media
hy: Մեդիա
