Seeds Widgets (1.0.8) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Remove
ja: 削除

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Add
ja: 追加

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Text
ja: テキスト

en: CSV File
ja: CSVファイル

en: Files
ja: ファイル

en: Block
ja: ブロック

en: Media
ja: メディア

en: Mobile
ja: モバイル

en: Tab
ja: タブ

en: About
ja: アバウト

en: Card
ja: カード

en: Tab: @title
ja: タブ: @title

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Tablet
ja: タブレット
