Seeds Widgets (1.0.8) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Add
ka: დამატება

en: Text
ka: ტექსტი

en: Files
ka: ფაილები

en: Block
ka: ბლოკი

en: Media
ka: მედია
