Seeds Widgets (1.0.8) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Remove
kk: Өшіру

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Block
kk: Блок
