Seeds Widgets (1.0.8) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Remove
km: យកចេញ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Block
km: ប្លុក

en: Media
km: មេឌៀ

en: About
km: អំពី
