Seeds Widgets (1.0.8) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Add
lt: Pridėti

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Files
lt: Failai

en: Block
lt: Blokas

en: About
lt: Apie
