Seeds Widgets (1.0.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്
