Seeds Widgets (1.0.8) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Remove
mr: काढा

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Text
mr: अक्षर

en: Files
mr: फाईल्स

en: Block
mr: भाग

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी
