Seeds Widgets (1.0.8) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Remove
oc: Levar

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: Add
oc: Apondre

en: Teaser
oc: Acròcha

en: Text
oc: Tèxte

en: Files
oc: Fichièrs

en: Block
oc: Blòt

en: Media
oc: Mèdia

en: About
oc: A prepaus

en: Tab: @title
oc: Onglet : @title
