Seeds Widgets (1.0.8) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Remove
ps: لركول

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Add
ps: زیاتول

en: Text
ps: متن

en: Block
ps: غونډ

en: Media
ps: رسنۍ

en: About
ps: په اړه
