Seeds Widgets (1.0.8) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Remove
ru: Удалить

en: Link
ru: Ссылка

en: Image
ru: Изображение

en: Add
ru: Добавить

en: Teaser
ru: Анонс

en: Text
ru: Текст

en: CSV File
ru: CSV файл

en: Files
ru: Файлы

en: Block
ru: Блок

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Tab
ru: Вкладка

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Card
ru: Карточка

en: Tab: @title
ru: Вкладка: @title

en: Desktop
ru: Десктоп

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Tablet
ru: Планшет

en: Modal Title
ru: Заголовок модального окна
